Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O FĽAŠIACH » NEMECKÁ KVALITA

MATERIÁL

Termofľaše:

 • neobsahujú nebezpečný bisfenol A (BPA)
 • vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je najdokonalejším materiálom z hľadiska chemickej stálosti a odolnosti voči poškodeniu. Preto sa často využíva v potravinárstve a zdravotníctve. Nemá žiadny vplyv na chuť a vôňu potravín. Je odolná voči pôsobeniu ovocných kyselín
 • vyrobené len z recyklovateľných materiálov

Eko fľaše:

 • neobsahujú nebezpečný bisfenol A (BPA) a polycyklické aromatické uhľovodíky (PAK)
 • kvalitný materiál isotitan
 • vysoká mechanická pevnosť
 • neutrálny vplyv na chuť a vôňu potvrdený testami


KVALITA MADE IN GERMANY

Európski zákazníci sú špecifickí tým, že sú stále viac orientovaní na produkty označené ako ekologické alebo vyrobené s ohľadom na minimalizovanie vplyvu na životné prostredie. Nemecko je v tomto smere lídrom. Preto je označenie „Made in Germany“ garanciou dôveryhodnosti, kvality a ekologického prístupu. Na týchto stránkach nájdete len produkty renomovaných nemeckých značiek ALFI, EMSA a LaPLAYA.

ALFI

Značka alfi je synonymom produktov prvotriednej kvality, ktoré sú vyvíjané už po celé desaťročia v spolupráci s medzinárodne uznávanými dizajnérmi. Ideálna kombinácia globálnych koncepcií a nemeckej precíznosti umožnila vzniknúť množstvu inovatívnych produktov.

Vďaka vlastnému závodu v Nemecku sú vytvorené optimálne podmienky pre výrobný proces ohľaduplný ku životnému prostrediu. Samotná fľaša a jej povrchová úprava je vyrábaná so zvláštnym dôrazom na minimalizovanie vzniku znečisťujúcich látok a vytvorenie dlhodobo odolného povrchu.

Vo svojich produktoch sa snaží značka alfi spojiť funkčný dizajn, vysokú úroveň kvality a odolnosť voči opotrebovaniu pri každodennom používaní. To všetko v súlade s rastúcimi požiadavkami súčasnej doby, dbajúc na dokonalú izolačnú schopnosť a praktickosť (napríklad používanie produktu jednou rukou).

EMSA

„Môj svet. Môj domov.“ Toto je heslo, ktorým sa riadi spoločnosť Emsa. Za viac ako 60 rokov sa značka EMSA stala symbolom kvality a zodpovednosti vo vzťahu k ľudstvu a životnému prostrediu.

Trvalá udržateľnosť je v centre záujmu pri každom kroku, už od výberu základných materiálov pre výrobu produktov. Všetky použité materiály sú recyklovateľné a produkty sú vyrábané technológiami obzvlášť šetrnými ku životnému prostrediu.  Naším predsavzatím je rozvíjať sa s ohľadom na: zdravie, spoločnosť, spotrebu energie a prírodu

 • Zdravie: naše produkty sú 100% bezpečné a neobsahujú žiadne škodlivé látky
 • Spoločnosť: zlepšujeme podmienky a kvalitu života ľudí
 • Životné prostredie: snažíme sa minimalizovať negatívne vplyvy
 • Energia: používame technológie s minimálnou spotrebou vody a elektriny

LaPLAYA

Značka LaPLAYA označuje produkty pre pre voľnočasové a outdoorové aktivity. Patrí spoločnosti iPV, sídliacej v Nemecku v meste Hungen. Firma bola založená v roku 1994, prešla výrazným rozvojom a rastom a má významné postavenie na Nemeckom trhu, ale aj trhoch v iných krajinách po celom svete.