Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O FĽAŠIACH » TERMOFĽAŠE
TERMOFĽAŠE

Materiál

Termofľaše spájajú výhody klasickej nerezovej fľaše a kvalitnej vákuovej termosky. Sú vyrobené z nerezovej ocele. Táto ušľachtilá oceľ je ideálnym materiálom z hľadiska hygieny a neutrálneho vplyvu na chuť a vôňu nápoja. Oceľ je 100% odolná voči posôbeniu ovocných kyselín, plynov v sýtených nápojoch a voči nárazom a pádom.

5 ročná záruka!

Patentovaný uzáver termofliaš má integrovaný inteligentný systém plynulého tečenia nápoja. Vďaka dômyselnej konštrukcii a kvalitným materiálom je schopný slúžiť mnoho rokov aj pri intenzívnom každodennom využívaní.

Telo nádoby má 2 oceľové steny. Z priestoru medzi nimi je odsatý vzduch, vďaka čomu sú minimalizované tepelné prestupy medzi vonkajším prostredím a nápojom vnútri. Týmto spôsobom dokážeme udržať teplotu nápoja takmer nezmenenú.  V niektorých prípadoch až 24 hodín! Vďaka špičkovej nemeckej kvalite ponúkaných produktov poskytujeme našim zákazníkom až 5 rokov záruku na termoizolačné vlastnosti.


teplota napoja

POZOR!

Nápoj si zachováva svoju teplotu po celé hodiny. Preto nevlievajte do fľaše vriace nápoje. Pred naplnením ich ochlaďte na bezpečnú teplotu tak, aby pri pití nemohlo dôjsť k popáleniu.

 

Čistenie

Uzáver fľaše je rozoberateľný, preto sa dá dokonale vyčistiť celá vnútorná časť a tým nemôže dôjsť ku usádzaniu nečistôt. Možnosť čistenia pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu - uvedené v návodoch ku jednotlivým produktom. Jednoducho pootočíte vrchnú časť proti smeru hodinových ručičiek až na symbol čistenia a uzáver rozoberiete.

Spôsob rozoberania uzáveru Spôsob rozoberania uzáveru

Pootočte vrchnú časť uzáveru

proti smeru hodinových ručičiek

Odoberte vrchnú časť a umyte ju

pod tečúcou vodou alebo v umývačke