Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O FĽAŠIACH » EKO FĽAŠE
EKO FĽAŠE

Ponúkame 2 druhy Eko fliaš:

- fľaše z nehrdzavejúcej ocele

- fľaše z isotitanu

 

Nehrdzavejúca oceľ:

Vlastnosti nehrdzavejúcej ocele sú všeobecne dobre známe. Práve pre jej mechanickú odolnosť a chemickú stabilnosť sa vo veľkom používa v potravinárstve a vo farmaceutickom priemysle. Nádoba má veľmi dobrú mechanickú odolnosť a nízku hmotnosť.

 

Isotitan:

Ide o moderný materiál bez obsahu nebezpečného BPA. V súčastnosti je to najkvalitnejší plastový materiál. Produkty z isotitanu sú pevné, odolné, štýlové a bezpečné. Kvalitu materiálu potvrdili nezávislé laboratóriá.

Priehľadnosť: samotný materiál je krásne priehľadný. Z tohto pohľadu sa dá porovnať len so sklom. Preto sa z neho dajú vyrábať krásne štýlové produkty

Odolnosť: materiál dobre znáša aj časté umývanie v umývačke riadu a zachováva si svoj pôvodný vzhľad. Je odolný voči mechanickým nárazom.

Bezpečnosť: produkty z tohto materiálu sú výnimočne stabilné a nemajú žiadny vplyv na chuť a vôňu nápoja. Materiál je BPA-free - bez obsahu Bisphenolu-A a EA-free - bez estrogénnej a androgénnej aktivity